Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Hedwiżyn - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

549 000 zł128 m² 4 289,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dom parterowy w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta Biłgoraj, ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 15 Lokalizacja: atrakcyjna i wygodna lokalizacja, która zapewnia łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brody Małe

Brody Małe(Hedwiżyn + 16 km)

460 000 zł260 m² 2 473,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Dom na sprzedaż Brody Małe | blisko Szczebrzeszyna stolicy języka polskiego Szukasz domu z dużą przestrzenią, który możesz urządzić dokładnie według własnych potrzeb? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bukowa

Powiatowa,Zamość(Hedwiżyn + 35 km)

629 000 zł125 m² 5 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta po umowie przedwstępnej! Lokalizacja: ul. Bukowa, os. Powiatowa, zamość, woj. lubelskie Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu przedszkola, szkoły, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Andrzejówka

Andrzejówka(Hedwiżyn + 8 km)

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w stanie deweloperskim na terenie ekskluzywnego osiedla domów jednorodzinnych, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu Andrzejówka, gm. Biłgoraj Lokalizacja: andrzejówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Józefów(Hedwiżyn + 21 km)

455 000 zł134 m² 3 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż dom położony w Józefowie, powiat biłgorajski, woj. lubelskie Józefów ul. Bartoszewskiego Nieruchomość gruntowa (działki numer 50 i 52) zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Nowakowskiego

Roztocze,Biłgoraj(Hedwiżyn + 8 km)

1 300 000 zł287 m² 4 529,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Komfortowy, przestronny dom gotowy do wprowadzenia w otoczeniu zadbanego, wypielęgnowanego ogrodu Biłgoraj, ul.Nowakowskiego 101 i Wygoda przestronnego wnętrza, sauna, pięknie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Józefów(Hedwiżyn + 21 km)

370 000 zł178,80 m² 2 069,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 179m , z wybudowany w 1975 roku z Pustaka, położony w Roztoczańskiej malowniczej miejscowości Józefów w powiecie Biłgorajskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Andrzejówka

Andrzejówka(Hedwiżyn + 8 km)

479 000 zł220 m² 2 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom parterowy w sąsiedztwie lasu Andrzejówka, gm. Biłgoraj Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Aleksandrów(Hedwiżyn + 15 km)

840 000 zł235 m² 3 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym - gotowy do zamieszkania, w pełni wyposażony, energooszczędny! Aleksandrów Trzeci 401 a, gm. Aleksandrów Marzysz o swoim nowym miejscu na ziemi, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dyrki

Biłgoraj(Hedwiżyn + 8 km)

710 000 zł150 m² 4 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

: lokalizacja: biłgoraj, ul. Dyrki 11 osiedle Różnówka : W kilku słowach: trzykondygnacyjny dom- idealny dla rodziny, przestronne wnętrza, pełne światła pomieszczenia i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Hedwiżyn

Hedwiżyn,lubelskie

279 000 zł566 m² 492,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:566 m²

Nowa niższa cena! Dom jednorodzinnym po remoncie blisko miasta Hedwiżyn 108, gmina Biłgoraj lokalizacja - nieruchomość zlokalizowana ok 8 km od centrum Biłgoraja (9 minut jazdy samochodem) -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij